Vedení společnosti – Klíčoví lidé

 

Ing. Libor Vlasák, MBA
předseda představenstva

Email: vlasak@pontevia.cz
Telefon: (+420) 602 261 431

Libor Vlasák

Libor Vlasák vystudoval SPŠ stavební v Hradci Králové, poté dokončil ČVUT fakulty strojní a v roce 2007 si dodělal titul MBA na Pražské mezinárodní manažerské škole - PIBS při Vysoké škole ekonomické v Praze. Po škole pracoval jako projektant ve společnosti Cheming a.s, a poté v roce 1992 založil společnost PIIS s.r.o., ve které pracuje dodnes na pozici generálního ředitele. Ve společnosti Pontevia Corp. a.s. je na pozici předsedy představenstva. Mezi jeho zájmy patří focení, motorismus, golf a lyžování.

Ing. Jiří Jirka
obchodní ředitel

Email: jirka@pontevia.cz
Telefon: (+420) 602 185 530

 

Jiří Jirka vystudoval obor systémové inženýrství na Ekonomické fakultě VŠB-TUO v Ostravě. Po desetileté praxi ve stavebním podniku pracoval sedmnáct let jako kvestor Univerzity Palackého v Olomouci. Následně šest let působil ve vysokých funkcích ve státní správě (ministerstvo vnitra, ministerstvo průmyslu a obchodu). V posledních třech letech řídil soukromou vysokou školu CEVRO Institut. Volný čas tráví aktivním sportem, rád chodí do divadel a na koncerty, především klasické hudby.  

Ing. Kamil Janoušek
ředitel realizace

Email: janousek@pontevia.cz
Telefon: (+420) 602 413 135 

 Kamil Janoušek

Kamil Janoušek vystudoval ČVUT v Praze. Ve společnosti Pontevia Corp. a.s., pracuje  na pozici ředitele realizace staveb, zajištuje jak realizaci, tak i technický dozor investora. Volný čas tráví nejraději s rodinou, má rád sport a turistiku.