Obchodní skupina H2O Group

 

H2O Group s.r.o.

H2O Group a.s. je holding poskytující služby v oblasti Investiční výstavby a Investičního a Firemního poradenství.

V oblasti Investiční výstavby nabízíme komplexní služby v rámci Project Management, který se týká Přípravy a řízení projektů a staveb (Design Management), Řízení nákladů projektů a staveb (Cost Management), Organizace výběrových řízení (Tender Management) a Technického dozoru investora (Quality Management). Dále realizujeme stavby jako generální dodavatel nebo formou Construction Management.

V oblasti Investičního a firemního poradenství vytváříme firemní a investiční strategie, nastavujeme vhodné investiční struktury dle různých typů aktiv a hledáme vhodné akviziční příležitosti. Naším cílem je maximalizovat výnosy pro své klienty.

Více na stránkách h2ogroup.cz

H2O Consult s.r.o.

Specializace společnosti H2O Consult se týká investičního a firemního poradenství. Vytváří optimální investiční struktury a schémata firem, strukturuje jejich kapitál a dluhy. Realizuje také Projektové řízení při transakcích s aktivy. Tento předmět činnosti zahrnuje prodej, nákup a výstavbu investičních nemovitostí, prodej a nákup firem, restrukturalizaci a optimalizaci financování firem. Dále Vám v této oblasti dokážeme zajistit kapitálové a dluhové financování Vašich transakcí, efektivní využití Vašeho investičního kapitálu a vyhledáme pro Vás strategické a finanční partnery. Jako doplňkovými službami se zabýváme Facility Managementem, finančními analýzami firem, jejich oceňováním, akvizicemi a fúzemi a zakládáním a správou investičních fondů.
Více na stránkách h2oconsult.cz

H2O Racing s.r.o.

Koncem roku 2017 vznikl nový Enduro team – H2O Racing, který pokračuje v organizování závodů Enduro Hunters. Tým se věnuje podpoře dětí, které mají zájem o tuto motoristickou disciplínu.

Předmětem činnosti jsou: Řízení enduro teamu, Organizace tréninků pro děti a dospělé závodníky, Zajištění doprovodu na závodech, Zajištění technické podpory pro závodníky, Organizace víkendových kempů pro začínající závodníky, Zajištění sponzorské podpory pro závodníky, Sportovní marketing, Mentální koučink pro závodníky, tréninkové programy, Zdravá životospráva sportovce.

Organizace enduro závodů: organizace enduro závodů – Enduro Hunters, zajištění doprovodných programů k závodům, zajištění prezentace závodů a partnerů v jednotlivých mediích. 

Sportovní a mentální koučink: jak je důležité věřit si, síla představivosti a sebejistota, jak ovládnout hněv, strach z neúspěchu, práce se strach, jak ovládnout strach, maximální výkon pod tlakem, intenzita nasazení při závodech, psychická příprava před závody, cesta k cíli, příprava na vítězství, vaše sny a cíle.

Organizace firemních akcí: firemní teambuildingy, firemní akce, firemní oslavy, valné hromady.

Více na stránkách h2oracing.cz

H2O Asset s.r.o.

Společnost H2O Asset s.r.o. byla založena v roce 1992. Předmětem činnosti společnosti H2O Asset s.r.o. jsou komplexní služby v oblasti Přípravy a řízení projektů a staveb (Design Management, Cost Management – Řízení nákladů staveb, Tender Management – Organizace výběrových řízení, Quality Management – Technický dozor investora, Dotační Management).

Dále naše společnost nabízí Construction Management – Dodávky staveb a stavebních celků. V rámci komplexní podpory pomáháme svým potencionálním obchodním partnerům konzultační a poradenskou činností již v počátečních fázích projektu. Snahou našich pracovníků je nalezení nejlepšího a nejefektivnějšího technického řešení, které odpovídá individuálním představám našich zákazníků.

Naše síla tkví především v poskytování systémových řešení, vyvíjejících se na základě zkušeností špičkových odborníků řady profesí. Dokážeme být velice flexibilní k požadavkům a potřebám i toho nejnáročnějšího klienta. Spolupracujeme s tuzemskými i zahraničními investory a realizujeme zakázky po celém území naší republiky i mimo ně. Našimi cílovými zákazníky jsou obce, města, státní instituce, soukromí investoři.

PATR s.r.o.

Společnost PATR nabízí svým klientům kompletní servis v oblasti Developmentu Realitní činnosti, Project Managementu a Construction Managementu. Ve všech těchto činnostech máme letité zkušenosti, které jsou podloženy 25letou činností všech našich firem.Provedeme Vás celým systémovým řešením přípravy a výstavby projektů.

Více na stránkách patr.cz