Činnosti

Stavební činnost
Firma zajišťuje dodávky staveb občanské vybavenosti, jako jsou školy, školky, university, obchodní centra, administrativní budovy, sportovní haly, zimní stadiony, koupaliště, ČOV a kanalizační sítě. V oblasti průmyslových staveb realizujeme výstavbu  průmyslových závodů a i jednotlivých provozních a výrobních hal, dále dodávky ekologických staveb (likvidace ekologických zátěží, rekultivace a revitalizace ploch) a administrativních budov.

Hlavními zákazníky jsou soukromé společnosti, developerské společnosti, městské a krajské samosprávy a státní instituce.
 

Project and Design Management
V projektech, v kterých zastupujeme investora, poskytujeme v prvních fázích jejich realizace Design Management (příprava a řízení projektové dokumentace), kde koordinujeme projekční činnost v návaznosti na technické a cenové řešení.

V druhé fázi našim klientům nabízíme kompletní servis v oblasti Tender Management (Organizace a zajištění výběrových řízení), kde vybereme dodavatele stavby.

V souvislosti s přípravou a realizací výběrových řízení zajišťujeme Cost Management (řízení a kontrola nákladů projektů), který optimalizuje náklady na projekt.

V poslední fázi Project Managementu realizujeme Quality Management (Technický dozor investora), kde z pověření investora provádíme kontrolní činnost.
 

Construction Management
Je jedna z možností realizace staveb, kde s investorem připravíme kompletní subdodavatelský systém dodávky stavby. Tento systém výstavby je zejména určen pro privátní sektor, kde se investor plně zapojuje do tvorby cenového procesu stavby.

Výhodou je maximální otevřenost při sestavování ceny stavby (Open book) a tím nižší náklady na stavbu. S touto formou realizace staveb máme zkušenosti a jsme schopni je osobně prezentovat.